Jsme tu pro Vás
Jsme tu pro Vás

Vyhledávání produktů

Kompletní nabídka

O FIRMĚ

Společnost TOP TRADE PROFI, s.r.o. je obchodní firma, které působí na tuzemském trhu jako dodavatel kuchyňské - gastronomické techniky, veškerých doplňků potřebných k bezproblémovému chodu provozů veřejného stravování včetně poradenských a kompletních servisních služeb s působností po celé ČR.

Mezi naše spokojené klienty patří závodní či školní jídelny, restaurace, fast foody, bary, cukrárny, diskotéky, hudební kluby, kavárny, hotely a řada dalších soukromých či státních provozů, jež zajišťují stravovací služby.

Pro svoje zákazníky zajišťujeme dodávky a montáž kompletních technologicko - gastronomických linek pro přípravu a výdej jídel, stejně jako varné zařízení (sporáky, konvektomaty, grily, atd.), strojní zařízení na zpracování potravin (univerzální roboty, mixéry, škrabky, kutry,…), mycí program (myčky skla, myčky nádobí, tunelové myčky, …). V našem sortimentu pak dále naleznete kompletní barové zařízení, barové doplňky, jako např. kávovary, výrobníky ledu, chladící a mrazicí techniku, nerezový nábytek (stoly, dřezy, …), doplňkový inventář (sklo, porcelán, hrnce, gastronádoby, ...) a chemii, jako (mycí prostředek, oplachový prostředek, úklidové pomůcky apod).

Činnost společnosti při řešení kompletních provozů lze rozdělit na tři části. Nejprve Vám v přípravné fázi navrhneme nejvhodnější dispoziční řešení budoucího provozu, kde klademe velký důraz na praktickou funkčnost včetně výběru vhodných gastro technologií. Pokud má klient zájem, pak dokážeme zařídit financování celého projektu díky našim finančním partnerům a to pomocí leasingu nebo úvěru. Ve chvíli, kdy je vše dohodnuto tak následuje dodání a vlastní montáž zařízení.Všem svým klientů poskytujeme velice rychlé servisní zajištění jak záruční, tak samozřejmě i pozáruční. Kvalitní, rychlé a cenově dostupné servisní služby jsou základem spokojenosti našich stálých klientů.

Sídlo společnosti TOP TRADE PROFI, s.r.o. je v Praze 1 na ulici Kaprova 14/13, blízko od Staroměstského náměstí. V Brně jsme otevřeli na podzim roku 2011 novou pobočku na ulici Hněvkovského 39a v městské části Komárov.

Cílem našeho snažení je poskytovat našim klientům skutečně profesionální služby.

Z toho důvodu klademe velký důraz na komplexnost našeho produktového portfólia, vysokou úroveň zákaznického servisu, rychlost, flexibilitu a odbornost.. Příjemné reakce našich spokojených zákazníků nám dodávají dostatek motivace dále pracovat na zkvalitňování našich služeb a věříme, že je budeme moci poskytnout i VÁM.

 

TOP TRADE PROFI s.r.o., vedeného Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 179025,

IČ : 24837946, DIČ : CZ24837946, sídlo : Kaprova 14/13, Praha 1, 110 00,

 www.toptradeprofi.czinfo@toptradeprofi.cz , +420 737  824  913